Yıldızlı Şifre Gösterici

Windows kullanıcılarının sık sık rastladığı, birçok programda hatırlanan şifrenin ●●●●● şeklinde gösterilmesi… Şifrenizin ekranınızı görüntüleyen diğer kişi ve kullanıcılar tarafından gizli tutulmasını sağlayan bu yöntem şifre güvenliği sağlarken bir yandan da şifresini unutan kullanıcıların tekrar kayıtlı olan şifresine ulaşmasını da engelliyor. İnternette bu sorunu yaşayan kişiler için çok fazla program ve yöntem paylaşılsa da neredeyse tamamı ihtiyaç halinde işimizi görmüyor. Password Recovery XP programı ise neredeyse her yerde sorunsuz çalışan; çalışırken bilgisayarınızın işlemlerini etkilemeyen basit bir programdır. Password Recovery XP’yi aşağıda vermiş olduğum bağlantıdan indirebilirsiniz. Ayrıca kullanımı için de indirme bağlantısının sonrasını okuyabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Öncelikle programı ilk olarak açıyorsanız “Buy & Activate” tuşuna basıp gelen penceredeki metin alanına indirdiğiniz dosyadaki Serial.txt’de bulunan seriali yapıştırıp “Click to Activate” tuşuna basın.

Programı kapatıp açtıktan sonra artık tam sürüme geçmiş olacaksınız ve program sorunsuz çalışacaktır.

●●●●● olarak görüntülenen şifrenin bulunduğu programı / pencere açıkken Password Recovery XP‘yi açın ve anahtar simgesini tutup şifre kısmına sürükleyip bırakın. Password Recovery XP penceresinde şifreniz görülecektir.

Bu yazı 23.10.2011 20:52 tarihinde yazıldı.

Yazar hakkında

Yasin, sitemizde 129 adet yazı yazdı.

"Yıldızlı Şifre Gösterici" konusu için 2 yorum yazılmış.
  • Ahmet 04:18 PM 24/7/2013

    Güzel paylaşım teşekkürler.

  • RAMAZAN 11:43 PM 23/9/2013

    MERBA 0532 *** ** ** BEN BUNU NASIL CEVİREBİLİR YARDIMCI OLURMUSNUZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir