Yapı Kredi Genel Müdürlüğü Adresi ve Telefon Numarası

Yapı Kredi Plaza Levent

Yapı Kredi Bankası şubeleri ve Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nın yetkisi dışındaki işlemler için bazen Yapı Kredi Genel Müdürlüğü ile irtibata geçmeniz gerekebilir.

Her ne kadar müşterinin asıl muhatabının şubeler olması gerekse de çalışma sistemini çok garip bulduğum Yapı Kredi, genel müdürlüğe yönlendirebiliyor.

Bu tip durumlarda kullanabileceğiniz Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü’nün adres, telefon ve faks bilgileri aşağıdaki gibidir.

Yapı Kredi Genel Müdürlüğü Adresi: Büyükdere Caddesi Çamlık Sokak Yapı Kredi Plaza D Blok Levent/Beşiktaş 34330 , İstanbul – Avrupa

Yapı Kredi Genel Müdürlüğü Telefon Numarası: 0212 339 70 00

Yapı Kredi Genel Müdürlüğü Faks Numarası: 0212 339 60 00

Bu yazı 28.06.2012 19:53 tarihinde yazıldı.

Yazar hakkında

Yasin, sitemizde 138 adet yazı yazdı.

"Yapı Kredi Genel Müdürlüğü Adresi ve Telefon Numarası" konusu için 7 yorum yazılmış.
 • makbule şengün 10:15 AM 01/11/2013

  8 ekim ve 10 ekim tarihleri arasından kredi kartımdan bilgim dışında para çekilmişdi inanılmaz bir panikle istanbul bostancı şubesine müşteri temsilcinize beş vurduğumda adının gamze ozan güzeloğlu olduğu öğrendiğim çalışanınızın bana yaklaşımını asla unutamıcam,hemen bana bir kahve ikram edipbeni önce sakinleştirmeğe çalıştı sonra üzülmeyin,endişe etmeyin bankamız çok büyük bir kurumdur müştüri memnuniyeti özel imtina gösterir maduriyetiniz büyük ihtimalle gidirilecekdir,sizxe yardımcı olucaz üzülmeyin deyip beni sakinleştirmiştir.olayın akibeti ni takip etmek için her gittigimde beni güler yüzle karşılayıp kapıya kadar yolcu etmesi çok kibar bir davranışdı,böyler bir elaman seçimi için sizi kutlar başarılarınızın devamını dilerim,yolunuz açık olsun sevgilerimle.makbule şengün.

 • hakan 12:26 PM 05/11/2013

  yapı kredi bankasından şikayetçiyim üye işyeri müşterisi olduğum halde;;;;? k.kartı kesintilerini tüm bankalar iade ederken yapı kredi bankasında bunu yapımıyoruz.hadi bunuda geçtik bankamızda çalışan arkadaşlarımızı sırf kırmayalım diye ek kart taleplerini kabul ettik size geldiğinde almayın iade edin deselerde almadık iade ettik,sonrada bakarsın o kullanmadığın ekkarta bile 55tl!iki karet toplam 110 tl bu nasıl bir hırsızlık soygunluktur şikayetçiyim müdürlüğü arıyorum kimseye ulaşamıyorsun ey yapı kredi müdürlüğünde yetkili bir kişi bu yazıyı okuyorsa buna cvp verirmi sizinle bütün çalışmalarımı sonlandırdım işyerimdeki post tunuzuda sökecem saygılar…..

  • nadir 11:16 PM 15/3/2014

   her şey güzelde ben denizli çınar şubenize otomatik ödeme talimatı verdim ama bankanız ne hikmetse talimatı yerine getirmiyor ha doğalgaz faturasını ödemiyor ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

 • CENGİZ BAYIK 02:34 AM 29/12/2013

  Yapı Kredi Bankasındaki şikayetim müşteri hizmetlerindendir.Kayıtlı olduğunu söylediğiniz bant kayıtlarını 23 aralık,24 aralık,26 aralık tarihlerinde yapmış olduğum görüşmelerde ağustos-eylül-ekim-kasım aylarına ait hesap ekstrelerinin e-mail adresime gönderilmesini talep ettim.4440444 ve 08502220444 numaralarından müşteri temsilcileri ile yapmış olduğum görüşme sonucunda 24 saat içerisinde talebimin gerçekleşeceği söylendi.1 hafta geçti talebim hala gerçekleşmedi.Genel Müdürlüğünüzün bu konu hakkında tedbir alacağınada inanmıyorum.Kart borcumu kapatıp en yakın zamanda kredi kartınızdan kurtulucağım.

 • ALİ METİN ABACIOĞLU 07:11 PM 03/2/2014

  hesabımdam bilgim dışında çekilen paraların akibeti hakkında bana bilgi verilmedi.

 • Erol KARATAŞ 09:51 PM 03/4/2014

  lütfen rica ediyorum 1 haftadır ykb viaport şubesi,levent genel müdürlük ve gayrettepe tasfiye bölümü arasında gidip geldim fakat yapılanları tarif edemiyorum.beni dinleyecek ve sorunumu çözecek br yetkili ile acil görüşmem lazım yoksa olacaklardan ben sorumlu değilim. erol karataş 532 13545**

 • özlem taş 05:02 PM 21/4/2014

  yıllardır adıma olan vadesiz hesaptan 8-9 tane otomatik ödeme talimatım düzenli ödenir…kredi kartınızın platin kartının otomatik ödemesi ni de düzenli yaparım…hesabımda incelenirse,aylık 30000 tl altına düşmeyen meblağ hep vardır…buna karşılık şubeme uğrayıp hesap işletim ücreti ve havale eft ücreti alınmamasını taleb ettim….cevap olumsuz oldu…genel müdürlüğü aradım şubenizle konuşun dediler…sonuç…….yapıkredinin müşteriye…otomatik ödeme talimatına ve kredi kartını düzenli ödeyen müşteriye ihtiyacı yokmuş …..anlaşılmıştır…gereği tarafımca yapılacak…başka bir seçenek bırakmadınız ..bankanızdan bütün paramı çekip otomatik ödemelerimi iptal edeceğim….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>