Twitter’daki Ünlüler

Twitterda bulunan ünlüler

Twitter’da ki Ünlüler

Günümüz de, facebook’tan sonra en büyük  sosyal ağ olarak bilinen Twitter’da ünlü sayısı bi hayli fazla. Bunların içinde yabancı ve ülkemizden sanatçılar da mevcut.

Bu ünlülerin çoğunu bilsek bile, bir kısmı geç üye olmaktanmıdır bilinmez değişik nickler kullanarak resmen onları bulmamızı zorlaştırıyor. Belki de takipçi sayıları bile bu yüzden az durumda.

Burada Takipçi Sayısına göre sıralanmış ünlülerin Twitter hesaplarını güncelleyerek bildireceğim.

*Aklıma geldikçe ve karşılaştıkça yazıyorum.
** Nicklerin yanındaki sayılar, takipçi sayılarında ki sıralama içindir. Sizinle alakası yok.

Cem Yılmaz              ;  @CMYLMZ 1,181
Abdullah Gül           ;  @cbabdullahgul 837
Demet Akalın          ;  @AkalinDemet 752
Gülben Ergen          ;  @GeErgen 740
Sertab Erener          ;  @sertaberener 718
Ayşe Özyılmazel     ;  @ayseozyilmazel 592
Hülya Avşar             ;  @hulyavsar 535
Ata Demirer              ;  @komedyieni 456
Nil Karaibrahimgil ;  @NilTakipte 429
Saba Tümer               ;  @saba_tumer 376
Elif Şafak                    ;  @Elif_Safak 369
Erdil Ya şaroğlu     ;  @erdilyasaroglu 362
Saba Tümer              ;  @saba_t 356
Ajda Pekkan             ;  @Pekkan1 355
Alex de Souza          ; @Alex10combr 337
Selçuk Erdem           ; @selcukerdem 309
Kenan Doğulu           ;  @dogulukenan 309
Aylin Aslım               ;  @AylinAslim 261
Ozan Doğulu              ;  @doguluozan 250
Mehmet Ali Birand ; @mabirand32gun 241
Burcu Esmersoy      ;  @besmersoy 219
Hayko Cepkin            ;  @HAYKOCPQN 192
Ahmet Hakan            ;  @ahmethc 186
Mazhar Alanson      ;   @mazharalanson12
Ziynet Sali                   ;  @ZiynetSali_ 148
Rahşan Gülşan           ;  @rahsangulsan 145
Mehmet Ali Alabora ;  @memetalialabora 144
Seray Sever                 ;  @Seray_Sever 140
Seda Sayan                 ; @KADIRGALISS 137
Metin Arolat             ;  @MetinAROLAT 136
Haluk Bilginer          ;  @haluk_bilginer 134
Büşra Pekin               ;  @busrapekin 132
Melis Birkan              ;  @MelisBirkan 118
Mehmet Turgut       ;  @mehmetturgut 117
Demir Demirkan     ;  @ddemirkan 113
Kadir Doğulu            ;  @kadirdogullu 94
Ebru Şallı                   ;  @ebrusallitan 92
Sezen Aksu                ;  @sezenaksu 90
Demet Sağıroğlu     ; @DemetSagiroglu 88
Küçük İskender      ;   @kucukiskender 82
Sagopa Kajmer        ;  @Sagopakajmerrap 73
Eser Yenenler          ;  @Eseryenenler 72
Nükhet Duru            ;  @NukhetDuru 72
Fatih Ürek                 ;  @Fatihurekk 66
Yunus Günçe            ;  @yunusgunce 62
Ali Sunal                     ;  @SunalAli 60
Atiye Deniz                ;  @AtiyeD 57
Necat İşler                 ;  @necatisler 50
Ayşe Arman              ;  @ayse_arman 50
Rıza Kocaoğlu           ;  @RizaKocaoglu 47
Berrak Tüzünataç    ; @berraktzntc 46
Burcu Güneş              ;  @BurcuGnes 39
Şahnaz Çakıralp        ;  @sahnazcakiralp 32
Melis Danışmend     ;  @melisdanismend 28
Sarp Apak                   ;  @apak_sarp 26
Yüksek Sadakat        ;  @Yuksek_Sadakat 26
Selçuk Yöntem         ;  @SelcukYontem 25
Mahsun Kırmızıgül ;  @mhsnkrmzgl 22
Duman                         ;  @OfficialDuman 18
Gripin                           ;  @gripinonline 16
Ogün Şanlısoy           ;  @osanlisoy 7
Janset                          ;  @janselpacat 5
Dolunay Soysert     ; @SoysertDolunay 2

Twitter’da bulunan Ünlüler

Bu yazı 31.10.2011 2:04 tarihinde yazıldı.

Yazar hakkında

Selman, sitemizde 14 adet yazı yazdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir