Düşecek Domainler

Düşecek Domainler ve Domain Forumları

Domainler, web sitelerinin isimleri, siteyi ziyaret etmenizi sağlayan kısayollardır.

Gelişen sektör ve şirketlerin pazarlama politikaları sonucunda milyonlarca web sitesi var.

Her gün binlerce site açılıyor, binlerce site de silinerek tarih sahnesine karışıyor.

Web sitesi açmak isteyen kişi ya da kurumların yapacağı ilk seçimlerden biri de domain seçimidir ki web sitesinin para ve müşteri olarak geri dönüşü aşamasında büyük fonksiyona sahiptir.

Kaliteli domainlerin domain parking sitelerinde park halinde ya da bütçeyi fazlasıyla aşacak rakamlar dahilinde satışta olduğu günümüzde, kaliteli domainlere uygun fiyata sahip olmanın tek yolu düşecek domain listelerini takip etmek.

En kaliteli düşecek domainler listesinin yayınlandığı platform ise yakın zamanda aktif edilerek Türk domain sektörüne büyük katkı sağlayacağı beklenen: Domain Forumları.

Domain Forumları, üyelerine günlük olarak hazırlanan düşecek domainleri sunuyor.

Üstelik bu paylaşımlar yurtdışında aylık veya yıllık bazda üyelik ücreti alınarak sunulurken; Domain Forumları şu aşamada düşecek domainleri ücretsiz listeliyor. Listelerde kaliteli domainler ve pagerank değeri bulunan domainler vurgulanarak belirtilerek takipçilere kolaylık sağlanıyor.

Ayrıca forumda domain alım satımı yapabilir, portföyünüzdeki domainlerin ederi hakkında bilgi edinebilir, ne şekilde projelendirebileceğiniz konusundan fikir alabilir, en güncel domain haberlerini takip edebilirsiniz.

Bu yazı 25.09.2011 16:13 tarihinde yazıldı.

Yazar hakkında

Yasin, sitemizde 129 adet yazı yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir